JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI UN ROTASLIETAS

Pirkumu grozs
Jūsu grozā 0 prece(s)
Juvelierizstrādājumu katalogs
SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS -25% (1)
SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS -30% (36)
SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS -35% (9)
SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS -40% (11)
SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS -50% (4)
Juvelierizstrādājumi ar briljantiem (275)
Zelta Auskari (303)
Zelta gredzeni (121)
Zelta Kuloni (236)
Zelta Ķēdītes (93)
Zelta Kaklarotas (16)
Zelta Aproces (60)
Zelta Ķēdīte ap kāju (1)
Zelta Pīrsingi (21)
Zelta Piespraudes, Piekariņi (5)
Zelta Kaklasaites piespraudes (1)
Zelta pulksteņi (1)
Franču bižutērija ar zelta pārklājumu (96)
MAJORICA pērles (67)
Kaklarotas ar dabīgiem akmeņiem (0)
Aproces ar dabīgiem akmeņiem (9)
Pulksteņi (138)
Sudraba Auskari (389)
Sudraba Gredzeni (262)
Sudraba Kuloni (331)
Sudraba Ķēdītes (73)
Sudraba Kaklarotas (55)
Sudraba kaklarotas ar dabīgiem akmeņiem (9)
Sudraba Aproces (63)
Sudraba aproces ar dabīgiem akmeņiem (18)
Sudraba Pīrsingi (27)
Sudraba Ķēdīte ap kāju (5)
Sudraba Piespraudes (12)
Sudraba Aproču pogas (6)
Sudraba Kaklasaites piespraudes (3)
Sudraba galda piederumi -25% (90)
Tērauda bižutērija vīriešiem (4)
Iepakojums (69)
Tīrīšanas līdzekļi (8)
Juvelierizstrādājumu veikalu aprīkojums (26)
Ielogoties
E-pasts:
Parole:
 
Reģistrēties
Atjaunot paroli
 

Zelta krāsa

Тāda cēlmetāla, kā zelts, krāsa ir ar sarkanu nokrāsu, kura ir pati pierastākā. Kā zināms, tas nav vienīgais zelta tonis, jo mēdz būt arī citas nokrāsas, kurās zeltam var būt balta, zaļa, zila, violeta, brūna, rozā, dzeltena, gaiši zila un melna krāsa. Lielākoties izplatītas ir četras krāsas – sarkana, dzeltena, balta un zaļa krāsa. Vajadzīgo zelta krāsu iegūst noteiktu leģējošo piedevu piemeklēšanas rezultātā.

Baltā sakausējuma zelta rotaslietas tiek uzskatītas par izsmalcinātām, ļoti populārām un šobrīd ultramodernām. Zaļas zelta rotaslietas izskatās ļoti oriģināli un neparasti. Krāsaina zelta kombinēšana ar dārgakmeņiem jau sen ir atradusi savu vietu rotaslietu dizainā.

Cēlmetāla cienītāji ne pārāk sen ir iepazinušies ar trīskrāsu gredzenu risinājumiem, kuri ir moderns stila virziens. Sarkana, dzeltena un baltā zelta kombinācija sniedz pārsteidzošu efektu. Protams, tā nav eksotiskuma robeža. Dzeltena un balta zelta juvelierizstrādājumi izskatās satriecoši. Bez tam, juvelieriem tas ir vien no iemīļotākajiem paņēmieniem.

Baltais zelts ir zelta sakausējums ar pallādiju, platīnu vai niķeli. Šīs sastāvdaļas cēlmetālam piešķir  baltu krāsu. Juvelieri jau sen ir ievērojuši, ka juvelierizstrādājumi ar briljantiem vislabāk izskatās baltā zelta ietvarā. Bez tam, baltais zelts spēj izgaismot un noderīgi papildināt akmeņu spīdumu.

Spoža, dzeltena un saulaina krāsa – tas, protam, ir dzeltenais zelts, kurš ir iekarojis pārticības un bagātības simbola nosaukumu. Šī zelta nokrāsa ir visatzītākā laulības gredzeniem, jo simbolizē mīlestību un uzticību.

Cēlmetāla sakausējums ar varu – tas ir sarkanais zelts, kur 585.provei zelta saturam ir jābūt 58,5%. Jāatzīmē, ka Latvijas tirgū paši populārākie ir sarkanā zelta izstrādājumi.

Zaļā zelta receptūra paredz sudraba un kālija iekļaušanu sakausējumā. Dažāda to dozēšana arī formē galīgo krāsu – no zaļas līdz pavisam baltai. Olīvkrāsas gredzeni praktiski nav sastopami, jo bez eksotikas un skaistuma tam piemīt trauslums un tas nav plastisks.  

Pēdējais tirgus jaunums – melnā zelta izstrādājumi. Tādus sakausējumus iegūst, pateicoties kobaltam un hromam, oksidēšanās augstā temperatūrā rezultātā, pārklājums  - melns rodijs (var būt arī amorfs ogleklis). Savienojumā ar citiem zelta veidiem, it īpaši ar balto zeltu, melnais zelts izskatās lieliski, radot neatvairāmu efektu. Juveliermākslas meistariem melnais zelts sniedz jaunas idejas un labākas iespējas.

Zelta pārklāšana ar rodiju juvelierizstrādājumam piešķir saltu dziļumu. Cēlmetāla sakausējumā ar indiju iegūst nesalīdzināmu gaiši zilu zeltu. Ir jāatzīmē, ka tāds sakausējums ir nenoturīgs un to neizmanto kā parastu zeltu. Tā galvenais pielietojums ir ieliktņi juvelierizstrādājumos.
 
Ieskatoties juvelierizstrādājumu interneta veikalā ir iespējams izvēlēties oriģinālu juvelierizstrādājumu gan sev, gan dāvināšanai, gan kādam ļoti dārgam cilvēkam. Ir svarīgi atcerēties, ka juvelierizstrādājuma krāsa un zelta prove ir dažādi jēdzieni. Uz provi nekādā veidā neattiecas metāla krāsa. Izvēloties juvelierizstrādājumu, vērā ir jāņem ne tikai krāsa, bet arī zelta modes modernās tendences, kā arī citi faktori. Neviens nestrīdēsies par galvenajiem zelta izstrādājumu, kurus piedāvā juvelierizstrādājumu interneta veikals, izvēles parametriem – tie ir izstrādājuma kvalitāte un pircēja attieksme pret rotaslietām.