JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI UN ROTASLIETAS

Pirkumu grozs
Jūsu grozā 0 prece(s)
Juvelierizstrādājumu katalogs
SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS -25% (1)
SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS -30% (36)
SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS -35% (9)
SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS -40% (11)
SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS -50% (4)
Juvelierizstrādājumi ar briljantiem (275)
Zelta Auskari (303)
Zelta gredzeni (121)
Zelta Kuloni (236)
Zelta Ķēdītes (93)
Zelta Kaklarotas (16)
Zelta Aproces (60)
Zelta Ķēdīte ap kāju (1)
Zelta Pīrsingi (21)
Zelta Piespraudes, Piekariņi (5)
Zelta Kaklasaites piespraudes (1)
Zelta pulksteņi (1)
Franču bižutērija ar zelta pārklājumu (96)
MAJORICA pērles (67)
Kaklarotas ar dabīgiem akmeņiem (0)
Aproces ar dabīgiem akmeņiem (9)
Pulksteņi (138)
Sudraba Auskari (389)
Sudraba Gredzeni (262)
Sudraba Kuloni (331)
Sudraba Ķēdītes (73)
Sudraba Kaklarotas (55)
Sudraba kaklarotas ar dabīgiem akmeņiem (9)
Sudraba Aproces (63)
Sudraba aproces ar dabīgiem akmeņiem (18)
Sudraba Pīrsingi (27)
Sudraba Ķēdīte ap kāju (5)
Sudraba Piespraudes (12)
Sudraba Aproču pogas (6)
Sudraba Kaklasaites piespraudes (3)
Sudraba galda piederumi -25% (90)
Tērauda bižutērija vīriešiem (4)
Iepakojums (69)
Tīrīšanas līdzekļi (8)
Juvelierizstrādājumu veikalu aprīkojums (26)
Ielogoties
E-pasts:
Parole:
 
Reģistrēties
Atjaunot paroli
 

Par ko var pavēstīt vīriešu rotaslietas

Elegants uzvalks, kurš ir ideāli piemeklēts un sēž ideāli, neaizsedzot sniegbaltas manšetes, kuras izceļ aproču pogu pāris. Uz vīrieti, kurš īstajā vietā un laikā prot nēsāt rotaslietas, ir patīkami skatīties, ir vēlēšanās ar viņu iepazīties. Bieži vien vīrieši uzskata, ka viņu rotaslietas nespēj par kaut ko pavēstīt. Tāds viedoklis ir ļoti kļūdains, jo juvelierizstrādājumi par to īpašnieku var pavēstīt ļoti daudz.

Daudziem vīriešiem nepiemīt smalka stila izjūta, bet tā ir vienkārši nepieciešama, lai zinātu, kāda rotaslieta ir jānēsā, ar ko tā ir jākombinē, kā tā pareizi ir jānēsā, jāglabā un jākopj. Tādēļ, ja to rotaslietu īpašnieks tās kombinē ar sporta tērpu un sporta apaviem, tas tad izskatās vairāk kā bezjēdzīgi un liecina par to, ka vīrietis ir apdalīts ar skaistuma un harmonijas izjūtu. Bieži vien nākas redzēt tādus stiprā dzimuma pārstāvjus, kuri acīmredzami pārspīlē ar bižutēriju – ķēdes, rokassprādzes, masīvi gredzeni. No malas tas izskatās nepavisam kā sevis rotāšana un īpašību uzsvēršana, bet drīzāk izskatās  kā sevis nostādīšana ārējā izskata, kurš līdzinās arābu šeiham, apspriešanai.

Liels vienlaicīgi uzvilktu zeltlietu skaits arī signalizē par lielīšanos, samākslotību un pat slikto vīrieša gaumi, bet dažreiz pat izskatās vulgāri un banāli. Tādā situācijā būtu pareizi atteikties no rotaslietu nēsāšanas, jo tās pārāk daudz pastāstīs negatīvas informācijas, bet tās noteikti nebūs stiprā dzimuma pārstāvja pozitīvās īpašības. Ja nav vēlēšanās atteikties, tad ir jālūdz palīdzība, kura ir pieejama juvelierizstrādājumu veikalos vai juvelierizstrādājumu veikalu interneta vietnēs.  Tādā gadījumā savu juvelierizstrādājumu būs iespējams nēsāt tā, lai tas izdaiļotu ārējo izskatu,  pievienojot stilīgumu un šarmu.
Īstu vīriešu rotaslietu ir daudz mazāk kā sieviešu rotaslietu – tās ir aproču pogas, gredzeni, ķēdītes, piespraudes un citas. Protams, ikdienā juvelierizstrādājumi nav jānēsā. Svinību gadījumā, vīrietis ar dārgām un skaistām rotaslietām izskatīsies satriecoši, ar ko spēs iekarot simpātijas un labvēlību pret sevi. Par eleganci un stilu pavēstīs dārgs atturīgs gredzens uz vīrišķīgās rokas, kurai ir jābūt spēcīgai un koptai. Tādā gadījumā tas būs ne tikai izsmalcinātības, bet arī vīrieša talanta apliecinājums.
Dažas rotaslietas piestāv tikai un vienīgi pie svētku apģērba, tādēļ zelta un citus juvelierizstrādājumus var nēsāt tikai kopā ar fraku vai uzvalku, kas liecina par vīrieša rakstura klasisko uzbūvi.
Skaistai, nepiespiestai un vieglai nēsāšanai vīrietim ir jābūt ar pietiekamu uzdrīkstēšanos, un tad viņa gredzens, aproču poga vai cits juvelierizstrādājums spēs vēstīt par rakstura un uzskatu stingrību. Bez tam, šeit arī būs iemesls pārdomām par smalku un labu gaumi, kura piemīt vīrietim, kurš spēj viegli „pasniegt” savu rotaslietu. Veiksmīgi apspēlēt zelta izstrādājumus un citas rotaslietas – tā arī ir sava veida meistarība, kura laiku pa laikam ir jāpielieto.

Vīriešiem ir jānēsā rotaslietas, bet tas ir jādara ar mēra sajūtu, gaumi un šarmu. Pietiek izrādīt kaut nelielu pārmērību, lai visas pūles vienā momentā tiktu sabojātas. Vīrieša statuss uzliek par pienākumu zināt to, kad un kādi juvelierizstrādājumi ir jānēsā. Tā kā galvenā un vadošā vīriešu rotaslietu funkcija ir apliecinājums par stāvokli, pārticību, tāpēc stiprā dzimuma pārstāvjiem ir jābūt daudz uzmanīgākiem savu juvelierizstrādājumu izvēlē un nēsāšanā.