JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI UN ROTASLIETAS

Pirkumu grozs
Jūsu grozā 0 prece(s)
Juvelierizstrādājumu katalogs
SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS -25% (1)
SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS -30% (36)
SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS -35% (9)
SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS -40% (11)
SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS -50% (4)
Juvelierizstrādājumi ar briljantiem (275)
Zelta Auskari (303)
Zelta gredzeni (121)
Zelta Kuloni (236)
Zelta Ķēdītes (93)
Zelta Kaklarotas (16)
Zelta Aproces (60)
Zelta Ķēdīte ap kāju (1)
Zelta Pīrsingi (21)
Zelta Piespraudes, Piekariņi (5)
Zelta Kaklasaites piespraudes (1)
Zelta pulksteņi (1)
Franču bižutērija ar zelta pārklājumu (96)
MAJORICA pērles (67)
Kaklarotas ar dabīgiem akmeņiem (0)
Aproces ar dabīgiem akmeņiem (9)
Pulksteņi (138)
Sudraba Auskari (389)
Sudraba Gredzeni (262)
Sudraba Kuloni (331)
Sudraba Ķēdītes (73)
Sudraba Kaklarotas (55)
Sudraba kaklarotas ar dabīgiem akmeņiem (9)
Sudraba Aproces (63)
Sudraba aproces ar dabīgiem akmeņiem (18)
Sudraba Pīrsingi (27)
Sudraba Ķēdīte ap kāju (5)
Sudraba Piespraudes (12)
Sudraba Aproču pogas (6)
Sudraba Kaklasaites piespraudes (3)
Sudraba galda piederumi -25% (90)
Tērauda bižutērija vīriešiem (4)
Iepakojums (69)
Tīrīšanas līdzekļi (8)
Juvelierizstrādājumu veikalu aprīkojums (26)
Ielogoties
E-pasts:
Parole:
 
Reģistrēties
Atjaunot paroli
 

Slavenību bērnu dārgās rotaļlietas

Jau no mazotnes, slavenības savas mazās atvases sāk lutināt ar skaistām un dārgām rotaslietām. Ne tikai slavenības, bet arī daudzi citi vecāki sapņo par to, lai viņu atvasēm būtu zelta bērnība. Tikai bagāti un slaveni vecāki to izprot burtiski un saviem bērniem dāvina visu pašu labāko un dārgāko. Ir juvelieru firmas, kura nodarbojas ar juvelierizstrādājumu izgatavošanu tādiem bērnu vecākiem.  Piemēram, Francijas kompānija „Kidou” ražo jaukus un amizantus juvelierizstrādājumus. Tie ir dažādi kuloniņi ar briljantiem, augstākās kvalitātes rozā zelta gredzentiņi, piekariņi zivtiņu vai iemīļoto multfilmu varoņu  veidā ar smaragdiem un rubīniem. Sākotnējā tādu bērnu izpriecu cena ir vairāki desmiti tūkstoši eiro. Pagājušā gada beigās, pateicoties franču juvelieru meistarībai, pasauli ieraudzīja mazītiņu baltā zelta un platīna tīģeru kolekcija. Šīs kolekcijas izstrādājumi tika izpirki salīdzinoši ātri, jo tīģeris ir šī, 2010.gada simbols.

Bērniem, kuri vēl nav šķīrušies no knupīša, daudzas slavenības pērk speciālus knupīšus, kuru apmalītes ir izveidotas no baltā zelta vai platīna un ir inkrustēti ar vairākus karātus smagiem briljantiem.  Protams, knupīša pamatne ir izgatavota no glamūrīgu toņu silikona. Ja mēs runājam par Holivudas slavenībām, tad zvaigžņu pārim Džolijai un Bredam pirms diviem gadiem bija tieši tāds knupītis, bet tāda  „silikona izprieca” maksāja vairāk kā 16 tūkstošu dolāru.

Mazliet vecākiem bērniem daži „zvaigžņu” vecāki dāvina virtuālās elektroniskās rotaļlietas. Piemēram, kompānija „Nintendo” nesen izlaida dārgu „rotaļlietu”, kura ir izgatavota no dzeltenā zelta un rotāta ar dimantiem. Šī rotaļlieta ir kļuvusi par vienu labākajiem Londonas dizaineru biroja Apreys meistardarbiem. Tādas kabatas rotaļlietas cena ir vairāk kā 25 tūkstoši dolāru.

Viens no svarīgākajiem jebkuru bērnu svētki atribūtiem, protams, ir svētku torte. Saldumus var salīdzināt ar dārglietām, kuras vienmēr ir gaidītas un patīkamas. Speciāli slavenībām, kuras var atļauties daudz vairāk kā parastu torti, Tokijas juvelieri izgatavoja torti, kura ir nokaisīta ar dimantiem. Vairāk kā tūkstotis dārgakmeņu rotā konditorejas šedevru ar svaru 20 kilogrami. Protams, neskaitot dārglietas, deserts ir pilnībā ēdams, jo ir izgatavots no biskvīta un rūgtās šokolādes. Tāda bērnu saldā ēdiena cena  ir apmēram 5 miljoni dolāru. Holivudā ir modē rīkot bērnu svētkus un pasūtīt šādas tortes, kuras ir rotātas ar dārgmetāliem un dārgakmeņiem.

Jebkurš juvelieru šedevrs ir pa savam unikāls. Nav nozīmes, vai tas ir mazulim domāts zelta kuloniņš vai platīna elektroniskā rotaļlieta  - slavenības vienmēr savu bērnus ir lutinājušas un lutinās ar dārgām rotaļlietām.