JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI UN ROTASLIETAS

Pirkumu grozs
Jūsu grozā 0 prece(s)
Juvelierizstrādājumu katalogs
SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS -25% (1)
SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS -30% (36)
SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS -35% (9)
SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS -40% (11)
SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS -50% (4)
Juvelierizstrādājumi ar briljantiem (275)
Zelta Auskari (303)
Zelta gredzeni (121)
Zelta Kuloni (236)
Zelta Ķēdītes (93)
Zelta Kaklarotas (16)
Zelta Aproces (60)
Zelta Ķēdīte ap kāju (1)
Zelta Pīrsingi (21)
Zelta Piespraudes, Piekariņi (5)
Zelta Kaklasaites piespraudes (1)
Zelta pulksteņi (1)
Franču bižutērija ar zelta pārklājumu (96)
MAJORICA pērles (67)
Kaklarotas ar dabīgiem akmeņiem (0)
Aproces ar dabīgiem akmeņiem (9)
Pulksteņi (138)
Sudraba Auskari (389)
Sudraba Gredzeni (262)
Sudraba Kuloni (331)
Sudraba Ķēdītes (73)
Sudraba Kaklarotas (55)
Sudraba kaklarotas ar dabīgiem akmeņiem (9)
Sudraba Aproces (63)
Sudraba aproces ar dabīgiem akmeņiem (18)
Sudraba Pīrsingi (27)
Sudraba Ķēdīte ap kāju (5)
Sudraba Piespraudes (12)
Sudraba Aproču pogas (6)
Sudraba Kaklasaites piespraudes (3)
Sudraba galda piederumi -25% (90)
Tērauda bižutērija vīriešiem (4)
Iepakojums (69)
Tīrīšanas līdzekļi (8)
Juvelierizstrādājumu veikalu aprīkojums (26)
Ielogoties
E-pasts:
Parole:
 
Reģistrēties
Atjaunot paroli
 

Izvēlētā rotaslieta var pastāstīt par seksualitāti

Jebkuras rotaslietas satur noteiktu informāciju par to cilvēku, kurš tās ir izvēlējies, tai skaitā arī par tā seksualitāti. Visiem juvelierizstrādājumiem var būt slēpts zemteksts, kurš, kā likums, ir atkarīgs no to atrašanās vietas.

Tādas rotaslietas, kā gredzens, nozīme ir tieši atkarīga no pirksta, kurā tas atrodas. Tas ir tādēļ, ka katram rokas pirkstam ir sava unikāla nozīme. Kādēļ laulības gredzenu tradicionāli nēsā tieši uz zeltneša? Tas ir tādēļ, ka šis pirksts no seniem laikiem tiek uzskatīts par pašu sentimentālāko, pašu jūtīgāko. Taču šis apstāklis attiecas tikai uz laulības gredzeniem, bet ja tas ir cits gredzens, tad ir jāpievērš uzmanība tā formai. Ja tam ir mazi izmēri ar neskaidri izteiktām dekoratīvām apdarēm, tad tā īpašnieci var raksturot kā sievieti, kurai nav skaidras līnijas attiecībā pret vīriešiem un kurai nav mīlestības jūtu pret savu partneri.

Ja pirkstā uzvilktais gredzens ir ar lieliem izmēriem, samākslots un ar apšaubāmu oriģinalitāti, tad par tādas rotaslietas saimnieci var ar zināmu pārliecību var teikt, ka viņa ir pieradusi pie vīriešu uzmanības, labprāt saņem dāvanas no apkārtējiem, bet tās nedāvina. Tādā sieviete, kā likums, dzīvo seksuāli aktīvu dzīvi un dod priekšroku daudzveidībai gultā. Mīlestībā īpaši neveicas tām sievietēm, kuras uz vidējā pirksta nēsā krāšņus un lielu gredzenus. Par tādām sievietēm saka, ka viņas ir ļoti nepacietīgas, godkārīgas un varaskāras.

Rokas rādītājpirksts ir atbildīgs par iniciatīvu un gribu. Sievietes, kurām patīk zelta izstrādājums nēsāt uz šī pirksta, bieži vien ir savas vides vai kompāniju līderes, tās ir par sevi pārliecinātas personības, kaut arī šī pārliecība ir pārmērīga. Savā seksuālajā dzīvē tām ir aktīvs dzīvesveids, viņas ar lieliem panākumiem demonstrē savu ķermeni un izbauda vīriešu uzmanību.

Uz mazā pirkstiņa gredzenus nēsā tās sievietes, kuras vēlas pasvītrot savu sociālo statusu. Tādas personības ir publiskas būtnes, tie ir mākslas cilvēki. Gredzens uz mazā pirkstiņa, kurš izceļas ar savu oriģinalitāti, var liecināt tikai par vienu – estētiskumu par intīmajā un personīgajā dzīvē.

Uz kājām sudraba juvelierizstrādājumus nēsā atraisīti cilvēki, kuriem praktiski nav nekādu kompleksu. Tādas personas mīl savu ķermeni, ar mīlestību attiecas pret jebkuru tā daļu. Viņām ir svarīgi kopt visu ķermeni, neatkarībā no tā, vai tās ir kājas vai rokas.

Sievietes, kurām patīk nesāt rotaslietas uz vēdera, vienmēr izceļas jebkurā kolektīvā – viņām nav svarīgs apkārtējo viedoklis. Lielu izmēru ķēdīte uz kakla liecina par neviendabīgu personību, par tās divkosību. Tādās sievietes nevar tikt skaidrībā ar sevi un savu pasauli. Tādu cilvēku seksuālā dzīve ir aktīva, tiem vienlaicīgi var būt vairāki partneri, pie kam šo faktu uzskata par absolūti dabisku.
Populāri ir ne tikai zelta izstrādājumi, bet arī tādi, kuri ir izgatavoti no sudraba vai citiem  ne pārāk dārgiem sakausējumiem. To īpašnieces parāda, ka augsti vērtē rotaslietas skaistumu, bet nevis tās cenu. Tāda arī ir viņu attieksme pret mīlestību un seku, jo viņām ir svarīgs jūtu dziļums, patiesa bauda un nevis apkārtējās lietas.

Ir arī tāda cilvēku grupa, kuru dzīve nav iedomāja bez tā saucamajām „agresīvajām” rotaslietām. Tādi cilvēki dod priekšroku ārēji kaitinošiem atribūtiem gan rotaslietās, gan apģērbā. Piemēram, lieli auskari līdz pleciem vai „šķindošas” rotaslietas nozīmē, ka to īpašniecēm ir liela vēlēšanās būt uzmanības centrā, viņas dara visu iespējamo, lai apkārtējie uzbudinātos no viņu klātbūtnes. Tādu cilvēku seksuālās attiecības ir ļoti kaislīgas.

Tradīcija sevi rotāt ar dažādiem juvelierizstrādājumiem ir radusies ļoti sen. Tādā veidā tiek uzsvērta īpašnieka unikalitāte un tiek atklāti tā noslēpumi.