Sākumlapa Par mums Veikali Produkcija Vairumtirdzniecība Jaunumi Kontakti
Kontakti
Birojs
Adrese: Jasmuižas iela 20, Rīga, LV-1021
Telefons: 67519751
Fakss: 67519750
Vairumtirdzniecība
Adrese: Jasmuižas iela 20, Rīga, LV-1021
Telefons: +371 20277417
Fakss: +371 67519750
16.04.2020
Origo
Mūsu veikali
T/c Kristiine
T/c Mols
T/c Pilsētas Pasāža
XL Sala
T/c Origo B
T/c Ülemiste
T/c Sēlija
Lasnamäe Centrum
T/c Domina shopping
Vairumtirdzniecība
Jau kopš 2000.gada SIA "Jahonts" piedāvā saviem vairumtirdzniecības klientiem - juvelieruzņēmumiem, lombardiem, mākslas saloniem, reklāmas un iepakošanas firmām, kā arī citām juridiskām personām,  visplašāko juvelierizstrādājumu klāstu.

Piedāvājam:

  • ķēdes, kaklarotas, rokassprādzes, kulonus, auskarus, gredzenus, piespraudes, aproču pogas, pīrsingus, kaklasaišu piespraudes u.c.;
  • gan 585 , gan 750 proves zelta izstrādājumus , gan izstrādajumus no sarkanā, dzeltenā un baltā zelta,
  • 925 proves sudraba izstrādājumus un sudraba galda piederumus;
  • izstrādājumus ar dabīgiem akmeņiem un dārgakmeņiem;
  • juvelierizstrādājumu, suvenīru un piemiņas balvu iepakojumu: samta, papīra, satīna, dabīgā koka kastītes,  samta maisiņus;
  • veikalu aprīkojumu: displejus, paletes, paliktņus, juvelierizstrādājumu kopšanas līdzekļus (šķīdumus un lupatiņas zelta, sudraba, pērļu juvelierizstrādājumu tīrīšanai un pulēšanai).

Mēs zinām, ka jūs, mūsu pašreizējie un nākotnes klienti, esat ļoti atšķirīgi. Tāpēc mēs piedāvājam Jums dažādus sadarbības un apmaksas veidus, sniedzam Jums iespēju pasūtīt piemērotu sortimentu no katalogiem, vienmēr tieši Jums noliktavā ir aptuveni 15 000 zelta un vairāk nekā 65 000 sudraba izstrādājumu.


Pasaule strauji mainās. Un mēs vienmēr sekojam jaunākajām tendencēm juvelierizstrādājumu modē, apmeklējam izstādes, meklējam jaunas sadarbības iespējas.  


Mēs saprotam, ka Jūs esat aizņemti cilvēki. Jūsu ērtībai pieņemam pasūtījumus gan mūsu birojā, gan mūsu internetveikalā, sniedzam profesionālas konsultācijas par juvelierizstrādājumu sortimentu un materiāliem, organizējam preču piegādi Jums izdevīgā vietā.


Mūsu klienti - mūsu zelts!