Sākumlapa Par mums Veikali Produkcija Vairumtirdzniecība Jaunumi Kontakti
Kontakti
Birojs
Adrese: Jasmuižas iela 20, Rīga, LV-1021
Telefons: 67519751
Fakss: 67519750
Vairumtirdzniecība
Adrese: Jasmuižas iela 20, Rīga, LV-1021
Telefons: +371 20277417
Fakss: +371 67519750
16.04.2020
Origo
Mūsu veikali
T/c Lielupe
T/c Rīga Plaza
T/c Dauga
T/C Stroomi
T/N Kurzeme
T/c Baata
T/c Spice
XL Sala
T/C RAF centrs
Par mums   >  Fakti un cipari
Fakti un cipari

Juvelierizstrādājumu kompānija „Jahonts”Latvijas tirgū strādā kopš 1993. gada. Firmas dibinātāji bija profesionāli juvelieri, modelētāji un mākslinieki ar ilggadēju darba pieredzi juvelierizstrādājumu nozarē, kādreiz izslavētajā Rīgas Juvelierizstrādājumu fabrikā.

Nosaukums „Jahonts” radies no krievu vārda яхонт. Tā sauca vienus no senākajiem sarkanajiem un zilajiem minerāliem. Par sarkano jahontu sauca rubīnu, bet zilo vai gaiši zilo jahontu – safīru.

Sākotnēji kompānijas darbības pamatā bija juvelierizstrādājumu izgatavošana. Firma bija aprīkota ar mūsdienīgām iekārtām-  lietuvi un ražošanas aprīkojumu, bija nokomplektēts juvelieru štats, 1994. gadā tika atvērts pirmais firmas „Jahonts” juvelierizstrādājumu veikals. Kompānija tirgū veiksmīgi konkurēja ar ārzemju juvelierizstrādājumiem.  2000.gadā „ Jahonts”  piedāvājumā bija vairāk par 600 oriģinālu dizaina darbu. Veikalu skaits jau sasniedza 7 . Uzņēmuma valdē tika pieņemts lēmums par plānveidīgu visa Latvijas tirgus apgūšanu. Tika izveidotas juvelierizstrādājumu importa piegādes. Kā galveno kompānijas „Jahonts”
atšķirību no saviem konkurentiem var minēt to, ka tā piedāvāja plašāku produkcijas sortimentu, tajā tika iekļauti gan pašmāju, gan importa ražojumi. 2000.gadā uzņēmums izveidoja arī vairumtirdzniecības nodaļu, un 2007.gadā jau kontrolēja vairāk nekā 30% Latvijas tirgus.

2010. gadā „Jahonts” atver pirmo veikalu Lietuvā, Kauņā, tajā pašā gadā tiek atvērts arī pirmais veikals Igaunijā- Tallinā, tirdzniecības centrā Kristiine Keskus.

Šodien „Jahonts” ir viens no lielākajiem un sekmīgi strādājošiem juvelierizstrādājumu veikalu tīkliem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Kompānija turpina aktīvi attīstīties. Pasaules izstāžu apmeklējumi, pēdējo modes tendenču pētīšana , jaunu sadarbības partneru meklējumi un plašais izstrādājumu klāsts ļauj kompānijai piedāvāt saviem pircējiem par izdevīgām cenām gan plašu zelta un sudraba izstrādājumu sortimentu, gan bižutēriju, dažādu veidu juvelierizstrādājumu iepakojumu, kā arī juvelierizstrādājumu veikalu iekārtas.